درباره ما

درباره ما

شرکت پترونیر البرز یکی از پیشگامان صنعت اتوماسیون و ابزار دقیق در ایران می باشد که توسط مدیران و سرمایه گذاران بین المللی مدیریت و اداره میگردد. این شرکت با استفاده از امکانات و توانمندی های سهام داران و شرکای خارجی خود توانسته است در توسعه و پیشبرد اهداف صنایع کشور گام های مفیدی بردارد.
مدیریت نخبه محور و استفاده از ظرفیت های دانشگاه های تراز اول کشور به این شرکت در ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان، کمک نموده است. همچنین کارآفرینی و حمایت از محصولاتی با کیفیت داخلی در کنار واردات اقلام و تجهیزات تخصصی از کشورهای اروپایی و آمریکا از دیگر ویژگی های این شرکت می باشد. این شرکت با استفاده از دفاتر خود در آلمان، ترکیه و امارات نقش قابل توجه ای در تامین نیازهای صنایع بالادستی کشور ایفا می کند.
مشاوره و ارائه Alternative های با کیفیت و 100% منطبق با درخواست کارفرمایان و همچنین نصب و راه اندازی دستگاه یکی از دیگر از ویژگی هایی منحصر به فرد پترونیر می باشد که در شرایط فعلی تحریم، کمک های شایانی به صنایع مختلف کشور نموده است.
و در آخر پترونیر البرز با تکیه بر بنیه مالی سهامداران و موجودی انبار بسیار قوی خود توانسته است با ایجاد خطوط اعتباری و امکان تسویه مدت دار جهت شرکت ها و صنایع تولیدی کشور که به دلایل اقتصادی امکان تسویه نقدی برای آنها فراهم نیست از این صنایع حمایت کرده و تا حد کوچکی دین خود را نسبت به کشور عزیزمان ادا نماید.
امیدواریم با عنایت پروردگار متعال و بهره گیری از ظرفیت و توانایی های موجود بتوانیم در گردش چرخ های صنعت کشورمان بیش از پیش مفید و راه گشا باشیم.

Email Us

با ما در تماس باشید..

info@petroniralborz.ir

ملاقات با ما

آدرس: تهران-خیابان سعدی-ساختمان 250-طبقه سوم-واحد 6

تماس با ما

تلفن : 02177684923

فکس : 77603279